Reference

Maximální spokojenost se školením pod vedením sympatické a příjemné lektorky Soni. Promíchala se zábava i zamyšlení k tématu stres. Určitě přínos do života i k mému zaměstnání.

STRES A JEHO ZVLÁDÁNÍ, přednáška pro Úřad práce Mikulov, 19. 10. 2018

Věra Bracková

odborný poradce pro zprostředkování, oddělení zaměstnanosti, vera.brackova@uradprace.cz

Vážená paní Lhotáková,

 

děkujeme Vám za profesionálně provedené školení týkající se stresu, komunikace, syndromu vyhoření a time managementu, konané na Úřadu práce ČR, Kontaktním pracovišti Rosice. Ceníme si Vaší odbornosti a zároveň i lidského přístupu. Těšíme na další spolupráci S Vámi, neboť Vámi zvolené interaktivní pojetí školení zaměřené na podstatné věci bylo cenným a zároveň příjemným zážitkem pro všechny zúčastněné.

ODOLNOST PROTI STRESU A JEHO ZVLÁDÁNÍ – osobní efektivita – timemanagement, přednáška pro Úřad práce Rosice, 7. 9. 2018

JUDr. Daniela Kubišová

ředitelka kontaktního pracoviště Úřad práce České republiky Krajská pobočka v Brně Kontaktní pracoviště Rosice u Brna T: +420 950 105 420 M: +420 605 536 928 E: daniela.kubisova@uradprace.cz

Vaše přednáška se mi velmi moc líbila, jen byla docela krátká. Příjemné odreagování od každodenní poměrně náročné práce. Máte velmi příjemné vystupování a bylo na Vás vidět i cítit, že Vás to baví. Moc děkuji.

Takové přednášky by měly být pro nás „povinné“, spoustu věcí bychom říkaly (hlavně kvůli sobě) nahlas, určitě bychom spolu i lépe komunikovaly.

Navrhovala jsem je zavést pro všechny každý poslední pátek v měsíci od 8,00 do 12,00 bez přestávky, určitě to neprojde.

STRES A JEHO ZVLÁDÁNÍ, přednáška pro Úřad práce Mikulov, 19. 10. 2018

Gabriela Malá

pracovník dávek hmotné nouze, Úřad práce ČR - Kontaktní pracoviště Mikulov

Jako člověk, který je již 12 let OSVČ, musím mít neustále vytvořenou motivaci k tomu, abych kontinuelně zlepšoval svoji sebeprezentaci a hledal nové výzvy.

Protože jsem poslední dobou váhal, kterým směrem se ubírat ve své kariéře a měl dočasnou ztrátu motivace, tak jsem se rozhodl kontaktovat Soňu jako člověka, který by mi pomohl moje kroky nasměrovat tím správným směrem. Po naší schůzce mohu říci, že předčila moje očekávání. Oceňuju především její schopnost empatie, odbornost, dovednost přesně analyzovat situaci. Otázkami mě navedla na to, co chci a potřebuju k nastartování „nového vnitřního motoru“ v podnikání. Otevřela mi tím oči. Jako jako kariérového kouče ji mohu jen a jen doporučit.

hledání motivace a nového směru podnikání, 26.2.2019

Tomáš Pokorný

podnikatel